İzmir Genel Servis › İzmir Beko Servisi › Bornova Beko Servisi

Bornova Beko Servisi

Beyaz Eşya Servisi İzmir

Bornova Beko servisi, ikamet ve çalışma alanların da kullanıcıların yararlı teknoloji dostu cihazlarının tüm servis işlemlerini birinci sınıf hizmet kalitesiyle yapan servis kuruluşudur. Beko markasına ait bu cihazlar veya aygıtlar çeşitli nedenlere bağlı olarak farklı farklı arızalar gösterebilmektedir. Kış ayları ve yaz ayları olmak üzere yoğun kullanılan dönemler de daha çok rastlanılabilen bu sorunlar yeterli bir servis müdahalesinin hemen ardından çözüme kavuşabilmektedir. Bu gibi durumlarda uzman servis müdahalesi gerçekten çok önemlidir.

Beko cihazlarınız normal şartlarda çok güçlü bileşenlerle donatılmıştır. Bu sayede yaz ve kış ayların da size kusursuz fayda sağlayabilmektedirler. Cihazların her dönem düzenli bakım uygulamalarına kesinlikle ihtiyacı vardır. Bakım konusunda çok uzun süre ilgisiz kalan cihazlar belli bir zaman sonunda daha ciddi ve daha büyük maliyetli problemlerle kullanıcıların karşına çıkabilmektedir. İşte bu andan sonra kullanıcıları büyük külfet bekliyor olacaktır. Sizde büyük maliyetler içeren bu tip sorunlarla yüz yüze gelmek istemiyor iseniz gerekli olan düzenli bakımları Bornova Beko servisi olan firmamıza yaptırabilirsiniz.

 Servis talepleriniz çağrı merkezi ekibi tarafından en hızlı şekilde değerlendirilmeye alındıktan sonra uzman teknisyenlerimiz ilgili adrese gelerek cihazınızın tüm kontrollerini sağlayacaklardır. Kontrollerin hemen ardından cihazınız için en uygun hizmet paketi personelimiz tarafından yerinde uygulanacaktır.  İşlem sonrası cihazınız firmamız tarafından garanti kapsamına alınarak güven içinde kullanabilmeniz için tarafınıza ayrıntılı raporuyla beraber teslim edilecektir.