İzmir Genel Servis › İzmir Beko Servisi

İzmir Beko Servisi

Beyaz Eşya Servisi İzmirİzmir Beko servisi, bu büyük şehrin ev ve yaşam teknolojilerini Beko markasından yana kullanmış olan tüketicilerin, ürün servis ihtiyaçlarını zahmetsiz biçimde alabilmeleri ve sorunlarına en hızlı ve kısa yoldan çözüm bulabilmeleri adına kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana durmaksızın başarılı işlere imza atmış teknisyenlerden oluşan teknik servis merkezidir.

Servis Merkezimiz yılın her zamanın da kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına faaliyetler yürütmektedir. Yürütmekte olduğumuz bu servis eylemleri arasın da Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, televizyon modelleri, klimalar ve diğer Beko ürünlerinin her türlü kurulum, bakım ve onarım işleri yer almaktadır.

  • Bornova Beko Servisi
  • Karşıyaka Beko Servisi
  • Çiğli Beko Servisi
  • Bayraklı Beko Servisi
  • Bostanlı Beko Servisi
  • Mavişehir Beko Servisi

İzmir de Beko teknolojisini güvenle teslim edebileceğiniz bir merkez olan şirketimiz bütün cihazlarınızın onarım aşamasın da sonra memnuniyetinizin hep devam edebilmesi adına onları garanti kapsamına almaktadır.  Yapılan tüm servis işlemlerinin detaylı bilgilendirmesinden tutun da ürün performans takibine kadar olan tüm süreçleri yakından takip etmekteyiz.

Beko ürünlerinizin size en iyi anlamda fayda sağlayabilmeleri için gerekli olan her türlü çözüm seçeneğini İzmir Beko servisi çatısı altında uygulamaktayız. Beko’nun bir dünya markası olduğu ve bu gün nerdeyse tüm yaşam alanlarına girdiğini düşündüğümüz de marka değerinin yüksek olduğunu görmekteyiz, ve buna göre özel çalışma paketleri hazırlayarak cihazlarınızı koruma altına almaktayız. Hazırladığımız servis paketlerinin her biri daha uzun yıllar Beko ürünlerini sorunsuz kullanabilmeniz içindir.