İzmir Genel Servis › İzmir Arçelik Servisi › Çiğli Arçelik Servisi

Çiğli Arçelik Servisi

Beyaz Eşya Servisi İzmirÇiğli Arçelik servisi, yardımcı teknoloji ürünlerinden sayılan ve yaşam kalitemizi arttırdığı dünya genelinde bir gerçek olarak kabul edilen Arçelik ürünlerinin uzman dokunuş merkezidir. Servis merkezimiz bu markaya ait cihazların ve diğer ürünlerin ihtiyaç duyabileceği tüm gereksinimleri karşılamaktadır.

Arçelik ürünleri pek çok alanda kişilere büyük ölçüde fayda sağlayan harika teknolojilerdir. Bu teknolojiler epey bir süre içerisinde gözle görülür bir sorun çıkarmadan istenilen konfor niteliğinde çalışırlar. Ancak belli bir zaman sonunda özellikle ortam ve çevresel etkilere bağlı olarak oluşabilecek toz, kir ve diğer olumsuz koşular nedeniyle performans düşüklüğü gösterebilmektedirler. Çalışırken daha gürültülü çalışabilir ve bazı alanlarda ciddi anlamda rahatsızlık verici seslere maruz kalabilirsiniz.

Bu tip sorunların çözümü için mutlaka bakım uygulamalarını ihmal etmeden talep etmelisiniz. Servis merkezimiz talebiniz doğrultusunda dilediğiniz adrese gelerek gerekli tüm incelemeleri yaptıktan sonra ihtiyaç duyulan müdahaleyi gerçekleştirerek cihazınızın performansını yükseltecektir. Servisimizden alacağınız hizmet sonrası aygıtınızın ömrünün uzayacağını ve enerji bakımından da tasarruf edeceğinizi asla unutmayınız. Çiğli Arçelik servisi bölge halkının beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev aletleri ve diğer Arçelik ürünleri gurubuna giren cihazlarının tüm servis hizmetlerini alanında uzman ve eğitimli destek personeli ile vermekte olup, servis sonrası ürününüzü ayrıca garanti kapsamına almaktadır. Servis aşamasında cihazınız için gerekli olabilecek her türlü yedek parça temini firmamızca orijinal olarak karşılanmaktadır. Cihazlarınızı yetkisiz kişilere asla teslim etmeyiniz.