İzmir Genel Servis › › Bostanlı Arçelik Servisi

Beyaz Eşya Servisi İzmirBostanlı Arçelik Yetkili Bayi Teknik Servis Arçelik Servisi

Telefon 0232 339 7273

Bostanlı Arçelik servisi, olarak sunduğumuz teknik servis hizmetleri çok çeşitlidir. Soğutma ve ısıtma sistemleri, beyaz eşya teknolojileri, elektronik cihazlar ve diğer yaşam kolaylaştıran Arçelik ürünlerinin bazıları düzenli servis hizmetine ihtiyaç duyabilen hassas teknolojilerdir. Bu hassas teknoloji tamamen sizin yararınıza eylem geliştirerek çalışmakta olup istediğiniz an temizliği, sağlığı, sıcaklığı, serinliği ve eğlenceyi hayatınıza taşımaktadır.

Bizler servis merkezi olarak pek çok alan da kullanmakta olduğunuz bu cihazların kurulumunu yapar, bakımını uygular ve oluşabilecek diğer arıza aşamalarında da onarım gerçekleştirerek küçük sorunların büyümeden bertaraf edilmesini sağlarız. Tüm bu işlemleri yaparken markanın gücünü ve profesyonelliğini bilerek hareket ederiz. Kullanıcılarımızın her zaman Arçelik teknolojisini daha rahat ve kaliteli kullanabilmeleri için konusunda uzman, eğitimli ve profesyonel iş çıkartan teknisyenlerimizle birlikte hareket ederiz.

Bu güne kadar sahada edindiğimiz olası ve farklı deneyimlerin sonucunu yine müşterilerimize konfor ve tasarruf olarak yansıtırız. Sorunların algılanması ve yapılacak müdahalenin yol haritasının belirlenmesin de çok hızlı ve doğru adımlar atarak istenilen sonuca odaklanırız. Süreç sonunda müşterimizin sorunun giderilip giderilmediği konusunda merkezimiz hep takip durumundadır.

Müşterimizden gelen onay sonrası başarılı bir iş çıkartmanın bir kez daha mutluluğunu yaşayarak yeni gelecek talepleri bekleme aşamasına gireriz. Bostanlı Arçelik Servisi uzman dokunuşu ile harikalar çıkarmanın yüzünüzde görmek için tam ve kusursuz bir faaliyet sürdürmektedir. Arçelik ürünlerinizin onarımı ve bakımları için çağrı merkezimizi arayabilir ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz konu hakkında ilgili personelimizden destek isteyebilirsiniz.

Bostanlı Arçelik Servis

Bostanlı Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Bostanlı Servisi

 

 

Telefon