İzmir Genel Servis › İzmir Arçelik Servisi › Bornova Arçelik Servisi

Bornova Arçelik Servisi

Beyaz Eşya Servisi İzmirBornova Arçelik servisi, üstün Arçelik teknolojisi bünyesinde üretilerek bu gün yaşam alanlarınıza giren cihazların deneyimli servis merkezidir. Servis merkezimiz Arçelik cihazların kurulum, montaj, onarım ve düzenli bakım işlemlerini uzman teknisyenler gözetiminde çözüme kavuşturmaktadır.

Ev sahipleri ve işyeri sahipleri özellikle tercih ettikleri bu faydalı cihazların kusursuz olarak çalışmasından yana dır lar. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi burada da zaman içinde çevresel etkilere bağlı olarak çok farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunların bir kısmı çok küçük müdahaleler ile aşılabileceği gibi, kimi sorunlarda ise servis müdahalesi isteyebilmektedir. Mekanik ve teknik bilgiye sahip olanlar tarafından sorunlar kısa süreliğine de olsa giderilir. Ancak bizler bu konuda ne yazık ki fazla iyimser olamıyoruz. Servis merkezi olarak tüm kullanıcılarımıza her fırsatta dile getirdiğimiz üzere cihazlarınıza mutlaka uzman ve yetkili teknisyenlerin müdahale etmesini ısrarla isteyin demekteyiz.

Sanayi tipi ve normal ev kullanıcılarına hitap eden bu cihazların yazlık ve kışlık bakımlarında hep en titiz ve kalıcı hizmet faaliyetini yürütmekteyiz. Bornova Arçelik servisi olarak  tüm teknik sorunlarınızın giderilmesi ile ilgili sorularınızı telefonda veya şirketimize geldiğiniz de yanıtlamaktayız. Eğitimli ve uzman personelimiz cihazınızın yeterlilik durumuna kadar pek çok detayı sizinle beraber cihaz üzerinde uygulayacaklardır. Her teknik müdahalenin şeffaf bir biçimde yapıldığı hizmet paketimizin uygulanmasının hemen akabinde cihazlarınız tekrar ilk günkü performansını kazanacaktır. Bir teknik servisden beklenenin bir kat daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.